ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Rolnicze Strona Główna » Hobby » Polityka » PO + Tusk

PO + Tusk
Autor Wiadomość
Herbatnik 

Wysłany: 2008-01-03, 16:25   PO + Tusk

Co Panowie sądziecie o nowych rządach ?? W sumie moje zdanie takie że w Polsce nie ma w tej chwili partii która by była godna by oddać na nią głos. Ale wole już Donka niż Jarka który tylko z wszystkimi nas skłócił. No i oczywiście jak pomyśle że Polską rządził ten śmieć rydzyk to mi się chce żygać.

buchaj 

Wysłany: 2008-01-03, 21:19   

Co myślę to napiszę jak epoka PO dobiegnie końca. Wtedy będzie czas na ocenę. Wychodzę z założenia, zęże nie mozna ocenieć czegoś co jeszcze nie jest zrobione. A odnośnie PiSu to trzeba przyznać, że ich rządy miały zarówno wady jak i zalety. Moim zdaniem nie można ludzi (a nimi są też politycy) oceniać tylko na "cacy" albo tylko na "bee". Sęk w tym, że trzeba wybrać taką władzę, żeby można o niej jak najczęściej mówić "cacy".
Poza tym, każdy naród ma taka władzę na jaką sobie zasłużył. ;-) 8-)

Herbatnik 

Wysłany: 2008-01-03, 23:19   

Też myśle że na ocene to będzie czas jak chłopaki skończą swoją robote. A tu niektórzy na nich jadą że obiecali to i owo a jeszcze nie dali sie im wykazać. Skoro myśmy sobie zasłużyli na PIS to trzeba by wystrzelać słuchaczy rydzyka tylko kto nie kocha własnych protoplastów ??

mass87 

Wysłany: 2008-01-04, 07:26   

A co ma kijek do marchewki ?? :-D co maja radzy Tuska i PO zwiazanego z Tadkiem :lol: :lol: Tuska ocenimy za 4 lata a teraz prowdzi bardzo mocno i agresywna polityke i zwalnia kogo sie da :mrgreen:

Herbatnik 

Wysłany: 2008-01-04, 10:21   

Ja się tam w sumie nie bawie w politykę bo mnie za bardzo nie kręci ale z tego co zrozumiałem to PO cos zaczęło robić żeby jednak była ta Irlandia. Czy się uda ciężko powiedzieć. Wiem tylko tyle że kaczki chciały zrobić z nas państwo kościelne gdzie rozkazy płynęły by z torunia.A każdy kto sie temu sprzeciwiał miał CBA na karku. Taka prawda że CBA ścigało tylko tych którzy byli niewygodni dla jarka i tadka.

farmer.piotr 

Wysłany: 2014-03-05, 12:11   

Chyba można juz ocenić "rządy" PO? ;]

Najgorszy rząd od przemian ustrojowych. SLD tak tego kraju nie rozpierdalało jak ta mafia. na początku myślałem, że są po prostu mało inteligentni. Znaleźli się na niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Jednak z perspektywy czasu, oceniając ich działania stwierdzam, że świadomie działaja na szkodę polskiej racji stanu. Dzięki nim, to już nie kraj, tylko kolonia ;]

Vois

Wysłany: 2015-06-09, 17:53   

to już historia.

Odpowiedz do tematu