ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Rolnicze Strona Główna » Forum rolnictwo.eev.pl » Informatyka w rolnictwie » Strona www dla rolnika

Strona www dla rolnika
Autor Wiadomość
Vois

Wysłany: 2014-12-17, 09:51   Strona www dla rolnika

Chcę założyć stronę w sieci, dla sklepu ze środkami ochrony roślin. Skorzystać z darmowych szablonów, czy stworzyć profesjonalną, z opcją wsparcia pozycjonowania sklepu Z opisu wynika, że daje to wymierne efekty.

tomanek 

Wysłany: 2015-03-27, 10:26   

Dzięki bardzo! Świetne i dokładne poradniki jak powinna wyglądać uprawa ogórków gruntowych.

FranekFranek

Wysłany: 2015-11-24, 11:40   

Szkoda, że ten temat jest zaniedbany, bo strona www to teraz podstawa, chyba że macie od lat tych samych odbiorców. Właśnie syn mi uświadomił, że czas coś ruszyć. Będziemy chcieli wystawiać ofertę online, strona będzie banalnie prosta, syn obiecał, że sami damy radę publikować na niej. z naszych wyliczeń wynika, że rocznie to będzie koszt zamykający się w 250 zl. W tym mamy domenę i serwer. To chyba nie kokosy?

Heniek 

Wysłany: 2016-02-18, 21:47   

250 to raczej mało, tym bardziej jeśli ma to spowodować wzrost sprzedaży

Wiesiek

Wysłany: 2016-02-18, 21:53   

Jeśli do tej pory w ogóle nie miałeś strony internetowej/sklepu internetowego, to napewno jakiś wzrost sprzedaży będzie, ale jak Pan wyżej powiedział 250 zł rocznie to trochę mało...

Odpowiedz do tematu