ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Rolnicze Strona Główna » Forum rolnictwo.eev.pl » Ciągniki » Jaki traktor kupić?

Jaki traktor kupić?
Autor Wiadomość
philips628 

Wysłany: 2010-10-20, 15:21   Jaki traktor kupić?

Zamierzam kupić traktor i mam dylemat. Zastanawiam się między JD 5100M a NH T5070.
Co sądzicie o tych maszynach i który waszym zdaniem jest lepszy? Aaa i czy to prawda ze podzespoły JD są składane w Chinach?
Liczę na waszą pomoc. POZDRAWIAM

Mały 

Wysłany: 2010-10-22, 09:13   

Ile chcesz wydać na niego i do czego Ci jest potrzebny?

philips628 

Wysłany: 2010-10-22, 15:41   

Będzie on potrzebny do ciągania prasy a może tez do orki.
Przedział budżetu jaki chcę przeznaczyć to do 160 tys.Zastanawiam sie miedzy JD I NH.

Janek123 

Wysłany: 2010-12-02, 13:11   Re: Jaki traktor kupić?

philips628 napisał/a:
Zamierzam kupić traktor i mam dylemat. Zastanawiam się między JD 5100M a NH T5070.
Co sądzicie o tych maszynach i który waszym zdaniem jest lepszy? Aaa i czy to prawda ze podzespoły JD są składane w Chinach?
Liczę na waszą pomoc. POZDRAWIAM

jestem posiadaczem NH T5070 i jestem mega zadowolony z tego ciągnika, świetna moc i niezawodność

Bonzo

Wysłany: 2012-08-30, 02:02   

Ja tez od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu nowego ciągnika, ale postanowiłem poczekać i zobaczyć, co będzie się działo w Ursusie. Modele 11024 i 14034 robią spore wrażenie i powiem szczerze, iż możemy się w końcu doczekać wielkiego powrotu polskiej marki. Sporo polskich firm, które kiedyś świetnie radziły sobie na świecie przestało istnieć, przeszło w obce ręce albo zostało w naszych i dogorywa. Ale w tym przypadku może być inaczej i powinniśmy trzymać za nich kciuki - chciałbym powrotu wielkiego Ursusa ;)

Adam123

Wysłany: 2013-05-05, 20:02   

Miałem też dylemat tego typu, ale firma Master Płodowscy, u której się zaopatruje doradziła mi Farmera seria TE, silnik John DEERE, 4- cylindowy, 86 km... jak na razie sprawuje się świetnie :)

Farm3r

Wysłany: 2015-08-13, 15:47   

czesc

ja też stoję przed wyborem nowego ciągnika i zastanawiam się nad New Holland. Szukałem szukałem i teraz wybieram, między New Holland TM 165 a może jakimś innym konkurencyjnym modelem. Sam nie jestem jeszcze przekonany. Ja szukam new holland na giełdzie - http://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-traktory - zawsze łatwiej mieć zebrane w jednym miejscu wszystko :)

jakies inne propozycje??

janeczek

Wysłany: 2015-08-14, 09:17   

A nie myslales o zetorze? Duzo dobrych opinii krazy na jego temat. Solidna czeska produkcja, nie jakis chinski badziew co sie zaraz popsuje. Godny polecenia!

agrowerdykt

Wysłany: 2015-10-28, 13:17   

Także polecam ciągniki marki Zetor. Solidna konstrukcja, niewygórowana cena - traktor godny polecenia :)

farmer.piotr 

Wysłany: 2015-11-13, 22:50   

Zetory są naprawdę spoko

NickyVdog

Wysłany: 2016-01-16, 17:06   Jaki traktor kupiж

Musisz kupiж nowego laptopa a kompletnie siк na tym nie znasz? Dobrze trafiіe¶, ten temat jest wіa¶nie dla Ciebie.

janeczek

Wysłany: 2016-03-16, 11:49   

To jest taka produkcja, że zaraz będziesz miał coś do wymiany bo nie wytrzyma takiego natężenia w polu więc lepiej inwestuj w Zetora. A jeśli nie to pozostaje Ci sklep z częściami agro-expert.pl i wielogodzinne zabawy w garażu ;)

Vois

Wysłany: 2016-05-17, 21:50   

Kup Ursusa. Szukaj w internecie ciągników na sprzedajemy ...lnicze/ciagniki. Wybór duży, dostosujesz do swoich potrzeb w gospodarstwie.

Farm3r

Wysłany: 2016-07-06, 20:21   

Witam
Jak wyglada teraz sprawa na rynku uzywek? Co najlepiej kupic w przedziale cena/wydajnosc? Przez prawie rok uzywalem Ursusa jednak w tym roku dokupilem kolejne hektary i jest mi potrzebna kolejna maszyna. Polecililibyscie traktory firmy Fendt http://www.mascus.pl/roln...-traktory/fendt Kilka osob wlasnie glownie pozytywnie o nich mowilo, potwierdzi to ktos z forum?
Dzieki za info.

kotor9

Wysłany: 2017-07-03, 10:26   

Ursus bije wszelkie rekordy sprzedaży jeśli szukasz używanych ciągników to warto zobaczyć do serwisu https://gielda-rolna.com/ to dedykowany portal dla rolników.

Odpowiedz do tematu